Elektromechanik – oživení desek/bloků

Rámcově náplň práce

  • Oživování a nastavování desek a bloků

Požadavky

  • SŠ/SOU elektro slaboproud
  • Znalost základního sortimentu elektronických součástek
  • Orientace ve schématech a výrobní dokumentaci
  • Základní znalost práce na PC
  • Manuální zručnost, zodpovědnost
  • Pozice vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Přátelský kolektiv
  • Zaškolení na moderních výrobních strojích
  • Příležitost profesního růstu – spolupráce s vývojem a technologií

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: vera.petrova@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás