Manažer prodeje elektro-výroby a mechanické výroby

Rámcově náplň práce

  • Prodej volných kapacit v elektro-výrobě a mechanické výrobě
  • Denní komunikace se stávajícími klienty v českém i anglickém jazyce
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Přijímání a vyhodnocování poptávek a požadavků zákazníků
  • Kalkulace cen a tvorba nabídek
  • Úzká spolupráce s výrobním a technickým úsekem

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (preferován elektrotechnický směr)
  • Odborné znalosti nebo praxe v oblasti elektro-výroby výhodou (osazování DPS)
  • Znalost problematiky vítána
  • Velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Ochota cestovat a učit se novým věcem
  • Aktivní znalost Aj slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci
  • Atraktivní a různorodou práci

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno
  • Pružná pracovní doba

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Dělnická 475, 530 03 Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: vera.petrova@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás