Manažer prodeje radiolokace

Rámcově náplň práce

  • Denní komunikace se stávajícími klienty převážně v anglickém jazyce
  • Zabezpečení dodávek náhradních dílů a koordinace servisních výjezdů
  • Aktivní akvizice v rámci působnosti produktů společnosti, analýza trhů a konkurenčního prostředí
  • Zabezpečení účasti ve vyhlášených tendrech a veřejných soutěžích, tvorba nabídek, kalkulace nákladů, příprava podkladů
  • Kalkulace cen pro zákazníky
  • Vedení obchodních případů a monitorování nových příležitostí
  • Úzká spolupráce s technickým a servisním a výrobním úsekem
  • Prezentace zákazníkům
  • Pozice vhodná i pro absolventy

Požadavky

  • Vzdělání elektrotechnické, obchodní nebo ekonomické (elektrotechnické výhodou)
  • Obchodní praxe výhodou, není však podmínkou
  • Výhodou znalost prostředí zahraničního obchodu
  • Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování
  • Schopnost učit se technické věci na úrovni potřebné pro výkon práce obchodníka
  • Aktivní znalost Aj slovem i písmem podmínkou
  • Výhodou znalost dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština, němčina)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Jazyková způsobilost v českém jazyce, velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci
  • Zajímavou a náročnou práci s převážně zahraničními zákazníky
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno
  • Pružná pracovní doba

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@tcz.cz, nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás