Manažer prodeje radiolokace

Rámcově náplň práce

  • Denní komunikace se stávajícími klienty převážně v anglickém jazyce
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Kalkulace cen, tvorba nabídek, příprava podkladů pro tendry
  • Prezentace zákazníkům doma i v zahraničí
  • Úzká spolupráce s marketingem, technickým, servisním a logistickým úsekem
  • Účast na veletrzích a konferencích
  • Budování, rozvíjení a udržování vztahů se zákazníky

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru velkou výhodou
  • Praxe v mezinárodním obchodu vítána
  • Zkušenost v oboru RLK vítána
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Ochota cestovat a učit se nové věci
  • Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti
  • Aktivní znalost Aj slovem i písmem podmínkou
  • Výhodou znalost dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci
  • Zajímavou a náročnou práci s převážně zahraničními zákazníky
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno
  • Pružná pracovní doba

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@tcz.cz, nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás