Manažer prodeje radiolokace

Rámcově náplň práce

  • Denní komunikace se stávajícími klienty převážně v anglickém jazyce
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Kalkulace cen, tvorba nabídek, příprava podkladů pro tendry
  • Prezentace zákazníkům doma i v zahraničí
  • Úzká spolupráce s marketingem, technickým, servisním a logistickým úsekem
  • Účast na veletrzích a konferencích
  • Budování, rozvíjení a udržování vztahů se zákazníky

    Požadavky

    • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru velkou výhodou
    • Praxe v mezinárodním obchodu vítána
    • Zkušenost v oboru RLK vítána
    • Dobré prezentační a komunikační schopnosti
    • Ochota cestovat a učit se nové věci
    • Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti
    • Aktivní znalost Aj slovem i písmem podmínkou
    • Výhodou znalost dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština)
    • Řidičský průkaz sk. B

      Nabízíme

      • Prostor pro seberealizaci
      • Zajímavou a náročnou práci s převážně zahraničními zákazníky
      • Odpovídající finanční ohodnocení
      • Možnost cestovat

        Benefity

        • Dovolená 5 týdnů
        • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
        • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
        • Zdravotní volno
        • Pružná pracovní doba

          Informace o pozici

          • Místo pracoviště: Dělnická 475, 530 03 Pardubice
          • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
          • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
          Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: vera.petrova@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

          Kontaktujte nás