Manažer prodeje radiokomunikace – servis a náhradní díly

Rámcově náplň práce

  • Denní komunikace s klienty
  • Vedení a správa obchodních případů
  • Kalkulace cen, tvorba nabídek
  • Spolupráce s technickým, servisním a logistickým úsekem
  • Budování, rozvíjení a udržování vztahů se zákazníky

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického, obchodního nebo ekonomického směru
  • Praxe na obchodní pozici, výhodou je praxe v oboru radiokomunikace nebo servisu
    Zodpovědný přístup, preciznost, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost
  • Schopnost učit se technické věci na úrovni potřebné pro výkon práce obchodníka
  • Znalost anglického nebo polského jazyka je výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci
  • Zajímavou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno
  • Pružná pracovní doba

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás