Pracovník logistiky zakázek

Rámcově náplň práce

  • Příjem servisních zakázek do opravy od zákazníků
  • Předávání zakázek pracovníkům servisu k realizaci
  • Tvorba příjemek a výdejek servisních zakázek v IS Vision
  • Balení hotových servisních zakázek dle dispozic obchodního úseku
  • Objednávky dopravy k zákazníkům, osobní předávání zakázek zákazníkům
  • Balení zakázek do kooperací a jejich odesílání přepravcem
  • Zavážení zakázek do kooperací a dovoz z kooperací
  • Tvorba dodacích a balných listů k zakázkám
  • Řešení reklamací u dopravců
  • Výpomoc na skladech materiálu, polotovarů a hotových výrobků
  • Inventarizace skladů servisních zakázek v určených intervalech

Požadavky

  • SŠ/ÚSO vzdělání nebo 2 roky praxe v obdobné pozici
  • Práce na PC – MS Office
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Zajímavou práci v jednosměnném provozu
  • Přátelský kolektiv

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás