Pracovník technické kontroly v elektrovýrobě

Rámcově náplň práce

  • Vstupní kontroly dodaného materiálu a kooperovaných dílů
  • Mezioperační kontroly v souladu s technologickým postupem
  • Výstupní kontroly výrobků dle revizních předpisů a technologických postupů
  • Vyplňování měřících protokolů a výstupní dokumentace výrobků
  • Kontroly kompletnosti a balení při expedici
  • Odvádění hotových výrobků v informačním systému
  • Pozastavení vadných (neshodných) výrobků, jejich označení a izolace do vyřešení neshody
  • Vedení záznamů o neshodách
  • Zpracování analýz procesů TK – výsledky kontrolních operací, příčiny neshod, zmetkovitost

Požadavky

  • SŠ/ÚSO vzdělání elektrotechnického směru, vhodné i pro absolventy
  • Znalost výkresové technické dokumentace, orientace ve výkresech
  • Zkušenost s měřením elektro měřidly
  • Základní znalost MS Office (Word, Excel)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5 (§6, §8 výhodou)

Nabízíme

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Zajímavou a náročnou práci
  • Přátelský kolektiv

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: vera.petrova@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás