Ředitel obchodního úseku

Rámcově náplň práce

  • Vytváří a implementuje obchodní strategii firmy, ovlivňuje vývojové a inovační procesy
  • Je garantem obchodní činnosti, podílí se na řízení společnosti, realizuje obchodní politiku
  • Reprezentuje společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery
  • Uzavírá strategická partnerství
  • Vede, deleguje úkoly, kontroluje, motivuje a hodnotí manažery prodeje
  • Analyzuje výsledky obchodní činnosti
  • Zastupuje společnost při styku s médii

Požadavky

  • VŠ vzdělání obchodního, ekonomického nebo elektrotechnického zaměření (elektrotechnické výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici, se znalostí prostředí zahraničního obchodu
  • Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování
  • Aktivní znalost Aj slovem i písmem podmínkou
  • Výhodou znalost dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština, němčina)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Jazyková způsobilost v českém jazyce, velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Zajímavou a náročnou práci
  • Zahraniční služební cesty

Benefity

  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zdravotní volno

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: vera.petrova@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás