Účetní – všeobecné zaměření

Rámcově náplň práce

  • Zpracování a kontace přijatých tuzemských, zahraničních, režijních a materiálových faktur
  • Clo a JSD u zahraničních faktur
  • Časové rozlišení, párování faktur s příjemkami, přeceňování a kontrola kusů dle faktur
  • Evidence majetku a jeho zavedení do operativní evidence či dlouhodobého majetku
  • Vyřazování majetku, inventury
  • Zpracování podkladů pro statistiku, Intrastat, audit, finanční úřad
  • Zástup za pokladnu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost práce v některém z účetních systémů
  • Práce na PC – MS Office
  • Alespoň základní znalost AJ

Nabízíme

  • Zajímavou práci v jednosměnném provozu
  • Přátelský kolektiv

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
  • Zdravotní volno

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: vera.petrova@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže.

    Kontaktujte nás