Vývojový pracovník Embedded se znalostí DSP

Rámcově náplň práce

  • Návrh SW.
  • Vývoj programového vybavení ovládacích bloků pro drážní radiové systémy.
  • Digitální zpracování akustických signálů (FSK a selektivní volby).
  • Postupné začlenění do řešení systémů traťového spojení.

    Požadavky

    • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (lze i absolvent).
    • Praktické zkušenosti s programováním v jazyce C.
    • U absolventa zkušenosti z tvorby školních projektů, diplomové práce apod.

    Výhodou:

    • Zkušenosti a znalosti z HW vývoje.
    • Znalosti práce a vývoje v Linuxu.
    • základní znalost Aj, znalost MS Office.
    • ŘP sk. B.
    • Schopnost samostatné i týmové práce.
    • Znalost rádiové techniky.
    • Praktická znalost programování hradlových polí.

    Nabízíme

    • Příjemné pracovní prostředí.
    • Přátelský kolektiv.

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
    • Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
    • Zdravotní volno
    • Pružná pracovní doba

    Informace o pozici

    • Místo pracoviště: Pardubice
    • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
    • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

      Obsazení pracovní pozice je předmětem výběrového řízení. V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@tcz.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře níže. Nezapomeňte, prosím, uvést do „Zprávy“ o jakou pozici se jedná.

      Zasláním svého životopisu s osobními údaji dáváte souhlas k jejich zpracování. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. a nařízením Evropského parlamentu a rady EU 2016/679.

      Kontaktujte nás